ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης Ημερίδας Κολυμβησης Δημ. Κέντρων

 

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η 4η Ημερίδα Κολύμβησης στο Παγκρήτιο Στάδιο

 

Με επιτυχία και πολύ μεγάλη συμμετοχή πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 10 Δεκεμβρίου στο Παγκρήτιο Στάδιο  η 4η Ημερίδα Κολύμβησης για τους μικρούς αθλητές των προχωρημένων τμημάτων του Δημοτικού Κολυμβητηρίου. Βασικός στόχος της διοργάνωσης, η οποία έχει εξελιχθεί πλέον σε θεσμό, είναι να εξοικειώσει τους εκκολαπτόμενους κολυμβητές της πόλης με τη διαδικασία ενός αγώνα και ταυτόχρονα να τους ψυχαγωγήσει.

Ο Αντιδήμαρχος Αθλητισμού του Δήμου Ηρακλείου κ. Κώστας Βαρδαβάς, εξέφρασε την ικανοποίησή του για την επιτυχία της ημερίδας: «Αποτελεί μεγάλη χαρά  να βλέπουμε τα παιδιά αυτά, που από πολύ μικρά άρχισαν την εκμάθηση της κολύμβησης στις δημοτικές αθλητικές εγκαταστάσεις,  να έχουν αποκτήσει δεξιότητες και ικανότητες οι οποίες θα τους είναι χρήσιμες στο μέλλον για την δική τους ασφάλεια στο νερό ή την ασφάλεια των συνανθρώπων μας.  Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στους αγώνες και έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους, πάντα στο πλαίσιο της ευγενούς άμιλλας.  Ευχαριστούμε πολύ και τους γονείς των παιδιών που μας εμπιστεύονται και στηρίζουν το Δημοτικό Κολυμβητήριο, καθώς επίσης το προσωπικό της ΑΑΗ ΑΕ ΟΤΑ και του ΔΟΠΑΦΜΑΗ για την διοργάνωση της  ημερίδας».

Τα αποτελέσματα

50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ   ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6-7 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΜΑΛΑΚΟΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

59΄΄44

2

ΜΠΟΥΓΑΔΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

1΄07΄΄13

3

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1’08’’11

4

ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

1’10’’97

5

ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ

1’18’’09

6

ΦΛΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

1’18’’44

7

ΓΚΡΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

1’21’’35

 

 

50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 6-7 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1΄06’’97

2

ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1’19’’68

 

 

50m ΥΠΤΙΟ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ/ ΑΓΟΡΙΑ 6 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΝΙΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

1’’08’97

2

ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

1’22’’25

3

ΣΦΙΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

1’33’’15

 

 

50m  ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΒΑΡΟΥΧΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

54΄΄98

2

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

57΄΄94

3

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΟΛΓΑ

59΄΄19

4

ΧΟΤΖΑ ΝΤΕΑ

1΄04’’59

5

BELIA KEISI

1΄12΄΄24

 

 

50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

47’’28

2

ΔΑΦΕΡΜΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

53’’91

3

ΜΕΙΜΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

56’’84

4

ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ

58’’15

5

MYFTARI KLEIDI

1’07’’06

6

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ

1’’08’’41

7

ΦΡΑΓΚΙΑΔΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ

1’19’’84

 

 

50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

55’’28

2

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑ

56’’54

3

ΑΣΤΥΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

1’10’’43

4

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

1’17’’72

 

 

50Μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

58’’09

2

ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

58’’62

3

ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1’09’’97

4

ΧΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ

1’16’’94

 

 

50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8-9 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΝΤΑΒΙΓΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

1’05’’06

2

ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

1’09’’69

3

ΖΗΔΙΑΝΑΚΗ ΥΑΚΙΝΘΗ

1’11’’84

4

ΒΕΡΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

1’16’’34

5

ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

1’36’’44

 

 

50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 9-10 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΝΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

44’’50

2

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ

45’’47

3

ΜΑΛΑΚΟΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

47’’54

4

ΜΕΙΜΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

57’’38

 

 

50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ9-10 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

49’’75

2

ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΑΝΤΙΟΠΗ

54’’97

3

ΒΕΙΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

56’’25

4

ΔΡΙΜΙΣΚΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

58’’72

 

 

50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 10-11 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

40’’32

2

ΒΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

44’’09

3

ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

52’’44

4

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1’01’’25

 

 

50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9-10 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

55’’66

2

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

57’’09

3

ΧΑΜΑΛΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

1’07’’16

4

ΠΛΟΥΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1’14’’93

5

ΖΗΔΙΑΝΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

1’16’’84

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ   ΜΑΝΩΛΗΣ

50’’13

2

ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

56’’19

3

ΧΑΡΑΜΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

1’00’’78

 

 

 

 

50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΣΑΜΟΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

43’’43

2

ΒΕΡΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

43’’97

3

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1’02’’00

 

 

50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ/ΚΟΡΙΤΣΙΑ  11- 15 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΚΟΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1’01’’25

2

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΙΝΑ

1’06’’56

3

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

1’06’’94

4

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

1’09’’50

 

 

50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 13-15 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΤΣΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

39’’00

2

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ

40’’97

3

ΒΕΙΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

44’’09

4

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

47’’50

 

 

50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 13-14 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

37’’20

2

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

43’’90

3

ΓΑΡΑΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

44’’84

4

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

51’’44

5

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Δ.Τ

 

 

 

 

 

 

ΠροεπισκόπησηΣυνημμένοΜέγεθος
ΤΥΠΟΥ 4Η ΗΜΕΡΙΔΑ.pdf157.79 KB